חקירות אחר עובדים

מה עושים כשהעובד גונב?

מניסיונינו נוכל לאמר שכמאמר הקלישאה: "פרצה קוראת לגנב" עוד נוכל לומר כי מעטים העובדים העומדים בפיתוי כאשר נוצרת האפשרות לגנוב ממקום העבודה. הדבר מתחיל בזיוף שעות, גניבת ציוד ממקום העבודה, גניבת כסף, מעילה, מסירת מידע ללקוחות מתחרים (ריגול מסחרי) ועוד...

אם אתה בעל עסק ויש לך תחושה שהעובדים מרמים אותך, שגונבים מוצרים ואפילו כספים בתוך המשרד, החנות, או המפעל אותו אתה מנהל, זה הזמן להזמין חקירה ו/או מעקב אחר עובדים.
למשרדנו ניסיון עשיר בחשיפת גניבות במפעלים, חנויות בגדים, יצרנים שונים בבורסת היהלומים, במלטשות, וחברות כמעט מכל ענפי המשק.


בניסיוננו רב השנים מצאנו כי אין גבול ליוזמה ולמעוף בהם נקטו אותם "עבריינים" שחשפנו.

בנושא גניבה ממעביד וטוהר מידות ישנן כמה אופציות לחקירות בהתאם לסיטואציה:

חקירה סמויה באמצעות אמצעי צילום סמויים. חקירה סמויה באמצעות השתלת עובד או עובדת בכיסוי, מעקב סמוי אחר העובד (שיטה זו נפוצה בדרך כלל כשמדובר בסוכני מכירות) או בחקירה פרונטאלית, בה ניתן להיעזר במידת הצורך בפוליגרף.

בכל מקרה נקבל החלטה המבוססת על ניסיוננו העשיר, לאחר קבלת הפרטים מהלקוח, ביצוע הערכת מצב יחד עם הלקוח ובעצה אחת נחליט על דרך הפעולה היעילה ביותר. בכל מקרה ניתן לשלב בין שיטות הפעולה כאשר מתחילים במעקב סמוי, באמצעות צילום סמוי, עוקב או עובד מושתל ובסיום החקירה הסמויה לבצע חקירה גלויה, בה מעמתים את הנבדקים עם החשדות.

בהמשך ניתן ליצור קשר עם משטרת ישראל לצורך העברת החומר שנאסף (בהתאם להחלטת הלקוח) וללוות את חוקרי המשטרה בטיפולם בתיק.

תן לאיש מקצוע לפתור לך את הבעיה - מיקי וילקו חוקר פרטי עם מוניטין של 30 שנה בתחום החקירות. לשעבר קצין חקירות במשטרת ישראל בוגר ימ"ר תל אביב.

לייעוץ של חוקר פרטי חייגו 050-5272461